Інформаційні картки адміністративних послуг

Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Видача посвідчення інваліда війни

Призначення  одноразової допомоги жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Призначення  одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Видача посвідчення учасника війни

Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям  Чопської міської територіальної громади  у яких вперше діагностували онкологічне захворювання до 10000 грн.

Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям  Чопської міської територіальної громади які досягли 80, 85, 90, 95, 100 річного віку та більше, у розмірі 1000 грн.

Надання одноразової допомоги пораненим та травмованим (або одному з членів їх сімей) військовослужбовцям  (які зареєстровані на території Чопської міської територіальної громади) під час безпосередньої участі у бойових діях,  що ведуться на території  України з 24.02.2022р. у розмірі   30000 грн.

Надання одноразової матеріальної допомоги представнику  сім`ї  загиблого/померлого військовослужбовця під час бойових дій, що ведуться на території України, у розмірі 50000 грн.

Надання одноразової щорічної допомоги члену сім’ї загиблого під час безпосередньої  участі у бойових діях, що ведуться на території  України  з 24.02.2022р. військовослужбовця, якому  посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чоп» у розмірі 20000 грн.

Надання одноразової матеріальної допомоги  військовозобов’язаним які вперше призвані на військову службу під час мобілізації  з 01.04.2024 року у розмірі 30000 грн

Надання одноразової матеріальної допомоги окремим мешканцям територіальної громади, що опинилися в складних життєвих обставинах у розмірі до 4000 грн.

Надання одноразової матеріальної допомоги за самостійне санаторно-курортне лікування ветеранам праці один раз у три  роки, у розмірі 1000 грн.

Надання одноразової матеріальної допомоги   на поточний, капітальний ремонт власного житла  ветеранам війни, учасникам бойових дій за їх заявами один раз на 5 років, у розмірі 3000 грн.

Надання матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб (які були зареєстровані на території Чопської міської територіальної громади), та які не працювали і не отримували пенсію, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого (надається особам, які зареєстровані у Чопської міської територіальної громаді ) згідно Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007р. у розмірі  3000 грн.

Взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям