Інформація про роботу Міського центру соціальних служб

Шукаємо професійних батьків!

30 Березня, 2022 р., 12:42
При Чопській міській раді Ужгородського району Закарпатської області діє Спостережна комісія, утворена на підставі рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 25.07.2019 року № 209 «Про створення спостережної комісії». Спостережна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк», Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 р. № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2017 р. № 294), та іншими нормативно-правовими актами.
21 Лютого, 2022 р., 11:03
Міський центр соціальних служб Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області (далі – Центр) – це спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах (далі - СЖО) та потребують сторонньої допомоги. Також одним із найважливіших напрямків роботи центру є проведення профілактичної роботи для попередження потрапляння у СЖО.