Червонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Фото без описуУ 1937 році була заснована початкова школа. перші вчителі Токар І.І., Йордан О., Бушко І.В., Галаган Г.М. Перший директор восьмирічної школи Феделеш Юрій Андрійович. Директорами школи були: Зозуля М.В., Кочмар І.М., Суходольський В.М., Желем Л.М., Васльєв О.Ю.

У 1992 році школа була реорганізовано у повну середню школу. Директором школи була Вучкан Олена Костянтинівна.

Навчання ведеться українською мовою.
Кількість працівників школи складає – 30 осіб.
З них педагогічних працівників –  21:
•    Відмінник освіти України – 1
•    Старший вчитель – 7
•    Вчитель вищої категорії – 11
•    Вчитель ІІ категорії – 2
•    Спеціаліст – 8
Проблемне питання школи: “Кожному уроку – високу ефективність, творчий пошук, нові сучасні методи навчання”.

У школі є бібліотека та  8 навчальних кабінетів (інформатики, німецької мови, історії, української мови та літератури, світової літератури, Захисту Вітчизни, початкових класів).

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №18 “Про перейменування закладів освіти Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження їх Статутів у новій редакції” ЗОШ перейменовано на Червонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Кемінь Ольга Михайлівна
Адреса: с.Червоне, вул.Шкільна, 30
тел. 71-55-76

16 Серпня, 2021 р., 11:57