Оголошення про засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення

Дата: 20.08.2021 08:53

Фото без опису

У середу, 25 серпня, о 14.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги, що розташовані на території Чопської міської територіальної громади на 2021 рік.
Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
3. Про затвердження програми «Програма відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чопської міської територіальної громади на приміському сполученні загального користування залізничним транспортом на 2022  рік».
4. Про затвердження Програми надання інших пільг окремим категоріям громадян Чопської міської територіальної громади на 2022 рік.
5. Про Програму фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
6. Про Програму медичного забезпечення мешканців Чопської міської територіальної громади у разі амбулаторного лікування на 2022-2024 роки.
7. Про Програму імунопрофілактики та захисту від інфекційних хвороб населення Чопської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.
8. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров’я Чопської міської ради.
9. Про передачу об’єкту нерухомого майна в оперативне управління.
10. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Чопської міської територіальної громади.
11. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської міської територіальної громади».
12. Про внесення змін до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради.
13. Різне.