Оголошення про засідання комісії з питань земельних відносин та містобудування

Дата: 20.08.2021 08:56

Фото без описуУ середу, 25 серпня, о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування з наступним порядком денним:

1. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
2. Про внесення змін до рішення 25 сесії 7 скликання Есеньської сільської ради від 10.09.2019р. № 170/25-2019.
3. Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Чопської міської ради від 23.12.2020р. № 37.
4. Про передачу земельних ділянок на правах постійного користування.
5. Про передачу земельних ділянок на правах постійного користування.
6. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду.
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.
9. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.
11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
12. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок.
13. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу.
14. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва індивідуального гаражу.15. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
16. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
17. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
18. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
19. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
20. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
21. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
22. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
23. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
24. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
25. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
26. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
27. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
28. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
29. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
30. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
31. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
32. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
33. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
34. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
35. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства
36. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
37. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно сертифікатів на земельну частку (пай).
38. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок та надання у власність згідно сертифікатів на земельну частку (пай).
39. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок та надання у власність згідно сертифікатів на земельну частку (пай).
40. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
41. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
42. Різне.