Дата: 06.09.2021 10:34

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-4 та з урахуванням методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»

Проект рішення Чопської міської ради «Про затвердження переліку і тарифів на платні медичні послуги в КНП Чопської міської ради «Чопська міська лікарня» та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти»/Проекти, режим доступу за посиланням  https://chopska-gromada.gov.ua/proekti-14-54-58-17-08-2021/.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Даний проект рішення підготовлено з метою реалізації КНП Чопської міської ради «Чопська міська лікарня» права на підвищення якісного рівня своєї роботи шляхом встановлення плати за надання послуг у сфері охорони здоров'я.

Адреса: 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Берег, 2,

Телефон/Факс: 0312-71-12-42; email:chop@fd.carpathia.gov.ua

Відповідальна особа: Зуєва Ірина Анатоліївна, спеціаліст I категорії відділу охорони здоров’я  Чопської міської ради.