Оголошення про засідання комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики

Дата: 17.09.2021 11:17

У четвер, 23 вересня, о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про розгляд заяви про звільнення за згодою сторін.
2. Про призначення на посаду директора Комунального підприємства Чопської міської ради «Водоканал Чоп».
3. Про внесення змін до «Програми виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2021-2024 роки».
4. Про прогноз бюджету Чопської міської територіальної громади на 2022 -2024 роки.
5. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради.
6. Про розгляд питання щодо внесення змін до «Програми розвитку органів місцевого самоврядування на 2021-2025 роки» у частині збільшення фінансування на переклад офіційного веб-сайту міської ради.
7. Різне.