14 Вересня, 2021 р., 10:50
Як ми повідомляли, на початку вересня у селі Тисаашвань проводився демонтаж старих світильників, облаштування нових, заміна ламп вуличного освітлення і часткове прокладання кабеля. Загалом було встановлено 67 нових ламп, встановлено 10 світильників та прокладено більше 30 метрів кабеля. Роботи проводилися на вулицях: Петефі, Аронь Яноша, Тиса, Нова.
14 Вересня, 2021 р., 10:28
Традиційно у вересні святкують День фізичної культури і спорту. Цього року він припав на 11 вересня. З цієї нагоди було проведено урочисту лінійку у Чопській ДЮСШ.
13 Вересня, 2021 р., 10:24
Четвертий населений пункт нашої громади відзначив своє свято. У неділю, 12 вересня, Тисаашвань відсвяткувала День села. Захід розпочався з поїздки до географічного центру Європи. Упродовж дня у відбулися презентація етнографічної виставки у Тисаашванському сільському будинку культури-філії КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ", покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Другої світової війни.
10 Вересня, 2021 р., 11:58
Сьогодні, 10 вересня, у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 до Дня фізичної культури і спорту пройшли змагання. "Веселі старти" проводилися між 5 класами. У запальній боротьбі перемогу здобули учні 5 Б класу.
10 Вересня, 2021 р., 10:58
На засіданні 7 сесії восьмого скликання від 31 серпня 2021 року внесено зміни до програми “Питна вода населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки”. Відповідно до рішення по спеціальному фонду (капітальні видатки) по програмі з метою здійснення робіт по об’єкту «Будівництво водопостачання та водовідведення с.Соломоново Ужгородського району Закарпатської області. Коригування робочого проекту (ІІІ  черга будівництва «Мережі водовідведення»)» у сумі 8 000 000,0 грн. (загальну вартість будівництва -  26 578 452,0 грн., виконання робіт за 2020рік - 3 461 697,60грн., залишок на виконання робіт  на 01.012021р. -  23 116 754,4 грн.
09 Вересня, 2021 р., 14:01
Сьогодні, 9 вересня, відбулася робоча зустріч міського голови Валерія Самардака та голови Закарпатської обласної профспілкової організації працівників держаних установ Діаною Гондорчин. Під час спілкування було обговорено питання про поновлення первинної профспілкової організації та її основні напрямки діяльності. Зокрема, захист трудових прав працівників, молодіжна політика, оздоровлення дітей і онуків працівників у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Вогник", спортивно-масова робота тощо.